Продавець Valensiyas інтернет-магазин розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
894 відгуків
promo_banner

Доброго дня! Вибачте, але у нас вихідні дні і ми не можемо швидко обробити Ваше замовлення або відповісти на повідомлення. Будь ласка, оформляйте замовлення на сайті, воно буде оброблено в найближчий робочий день. Дякуємо за розуміння та гарних вихідних!)

Як доглядати за срібними виробами?

Як доглядати за срібними виробами?

 

Ювелірні прикраси слід зберігати в спеціальних футлярах, бажано в сухому приміщенні. Щоб уникнути появи на ювелірних прикрасах темних плям від зіткнення з вологою шкірою необхідно при знятті прикраси відразу ж витерти їх сухою фланеллю. При виконанні різних господарських робіт і при зіткненні з хімікатами рекомендується знімати обручки, браслети та інші ювелірні вироби, що захистить їх від пошкоджень і забруднення. Намагайтеся не чистити ювелірні прикраси кремами або мазями (вони виготовляються на основі ртуті та її солей), на виробах після такої чистки, з'являться білясті плями, а позолота може стертися. Блиск сильно потьмянілих срібних виробів можна відновити, якщо промити їх спочатку будь-яким миючим засобом, а потім розчином гіпосульфіту натрію (20 г на 100 г води) і теплої води. Можна використовувати лимонну кислоту (30г на 100г води).Замочити виріб на 2 години в цьому розчині, потім промити теплою водою і насухо витерти.

Срібні та посріблені вироби можна освіжити, промиваючи їх у теплій воді з питною содою (50г на 1л води) або в теплій мильній воді з нашатирним спиртом(1 ст. л. на 1л води). Потім вироби сполоснути чистою водою і протерти насухо м'яким рушником. Також чистять срібні прикраси з камнем склом (крім скла на фользі).

Срібні вироби з емаллю очищають зубним порошком з додаванням декількох крапель нашатирного спирту.

Позолочені прикраси треба чистити з особливою акуратністю, щоб не стерти позолоту. З виробу видаляємо фланелькой або пушком пил. Далі ватний тампон змочують в етиловому спирті (можна у скипидарі) і видаляємо тампоном жирні плями з позолоти. Зелень з позолоти можна видалити ватним тампоном, змоченим в мильній воді з додаванням нашатирю. Ще один спосіб чищення позолочених виробів – змочіть фланельку в суміші яєчного білка і пива і обережно протирайте виріб. Так само можна чистити позолочені речі ваткою змоченою винним спиртом. Мити щіткою позолочені вироби потрібно якомога рідше. Не допускайте попадання на золоті та срібні вироби косметичних засобів, приготованих на основі ртуті. Ртуть руйнує золото змінює його колір.

Догляд за виробами з перлів, перламутру, коралів, бурштину, агату, кістки

Перли, перламутр, корал, бурштин, агат, кістка вимагають особливого дбайливого ставлення при їх носінні, так як органічні матеріали природного походження в основній своїй масі м'які, пористі, тендітні. При митті не слід використовувати кислотні, лужні й аміачні добавки. Будь-які порошки протипоказані при чищення таких виробів. Максимально застосовується звичайний зубний порошок для бурштину. Тепла вода і м'яка ганчірочка або пензлик чудово очистять прикраси від забруднень. Перли чистять, просто поліруючи м'якою сухою фланелькой. Косметика (креми, лосьйони та інші), особливо що містить у своєму складі ртуть і сірку, може надати негативну хімічну реакцію при контакті і негативно вплинути на зовнішній вигляд прикрас. З особливою ретельністю потрібно зберігати вироби з перлами, бірюзою, аметистами, топазами , це каміння під впливом сонячного світла можуть змінити забарвлення.

Уникайте механічних ударів (особливо, для перлів і перламутру). Перли, бірюза, малахіт, корали і бурштин погано переносить високу вологість. При носінні можуть вицвітати, бліднути. Перлам протипоказані велика сухість і висока вологість повітря. Він досить чутливий до дії кислот, шкірного поту, косметичних засобів, лаку для волосся (особливо у вигляді аерозолів). Жирові нальоти з натуральних перлів зникнуть, якщо промити його в мильній воді, сполоснути та просушити. Перли намагайтеся берегти від подряпин, тому і штучний і натуральний перли завжди зберігають окремо від інших прикрас. Зберігати перли потрібно, загорнувши в м'яку тканину. Бурштин запалюється від вогню, електризується при терті, так само як і агат.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner